El. paštas: info@gyliai.lt ‎‏‏‎ | Gyliai, Viduklės seniūnija, Raseinių raj.

Šv. Kalėdų belaukiant

www.gyliai.lt > Gylių Naujienos > Be kategorijos > Šv. Kalėdų belaukiant
  • Gylių bendruomenė
  • Komentarų: 0
Vis trumpesnė saulės kelionė dangumi. Vos švystelėjusi slepiasi vėl, ir kasdien ilgėjantys tamsos šešėliai skverbiasi į žmonių mintis, darbus, rūpesčius. Ypač šiemet, kai atsidžiaugti gyvenimo tėkme, rodos, ir nebuvo kada. Kai saulės sugrįžimo laukiame su daug didesne viltimi negu kitais metais, o artėjančios šventės, kad ir nebus tokios kaip visada, vis tiek bus Šventės. Gal labiau suprasime, kad žmogaus bendrystė su žmogumi kur kas šventesnis dalykas negu iki šiol pagalvojome. Eina paskutinės Advento dienos, tuoj šviesios Kūčios ir Kalėdos pasibels į kiekvienus namus…
Gylių kaimo bendruomenės taryba kaip kiekvienais metais stengėsi išlaikyti kalėdines tradicijas, pasidalindama su vienišais kaimo žmonėmis laukimo akimirkomis. Šiemet jos kitokios, deja. Be susibūrimų, apsikabinimų, žiūrėjimo ir kalbėjimo. Bet Šventės nepakeisi. Ji vis tiek ateina. Pasitarę radome išeitį. Tarybos nariai aplankė 50 vienišų žmonių ir vienuolika ikimokyklinukų vaikučių. Lyg kalėdiniai nykštukai paliko dovanėles ant kiemo vartų ar prie durų. Esame dėkingi Raseinių savivaldybės administracijai už finansinę paramą. Juk žmonės laukė , tikėjo ir džiaugėsi, kad sulaukė. O buvo taip smagu pažadinti džiaugsmą, duoti kad mažą galimybę pajusti šventę ir tikėti- gimė Kristus, gims ir nauja ilgėjanti diena, o su ja ir nauja viltis.
Dėkojame už gražios iniciatyvos pradžią buvusiai bendruomenės pirmininkei I. Petraitienei. Šią tradiciją rūpestingai tęsia pirmininkė R. Butkienė.
Visiems gražaus laukimo. Juk artėja “ Lyg apsigobus žėrinčiais žvaigždynais, nežemiška, šventa ir nuostabi naktis ” ( J. Aistis). Tenušvinta maldoj akys, susėdus šventų Kūčių vakarienės, teapgaubia ramybė jūsų namus; teaplanko tikėjimas, kad viskas keisis. Keisis tiek, kiek įdėsime savo gerumo, solidarumo vieni su kitais, pakantumo esamai situacijai. Laimingų švenčių.
Asociacijos valdybos pirmininkė
Elytė Norvilienė

Facebook komentarai