El. paštas: info@gyliai.lt ‎‏‏‎ | Gyliai, Viduklės seniūnija, Raseinių raj.

Projektai

www.gyliai.lt > Projektai

Projektas “Bendruomeniškumo skatinimas bendruomenėje”

Projekto aprašymas: kad bendruomenės namuose būtų jauku ir gera, pastoviai tenka jais rūpintis. Būtina pastatą kasmet drausti,savalaikiai atsiskaityti už sunaudotą elektros energiją, vandenį, nuotekas. Šaltajam sezonui būtina pasirūpinti kuru. Norime, kad ir aplinkos erdvė trauktų kiekvieno  akį, todėl reikia prižiūrėti gėlynus, atnaujinti želdiniais, sodinukais. Projektų rašymui, jubiliatų sveikinimams  reikalingos kanceliarinės prekės, gėlės .Būna mėnesių, kad jubiliatų būna net keletas. Bendruomenėje kasmet vyksta tradicinės šventės, iniciatyvos. Tai šeimos ir vasaros šventės, romansų vakaras, advento vakaronė. Vasaros šventės metu pagerbiame kaimui ir bendruomenei nusipelniusius žmones stiklinėmis statulėlėmis. Prieš šv. Kalėdas lankome vienišus žmones, senelius su pačių keptais kūčiukais ir sausainiais.

 

Projektas “Gylių kaimo bendruomenei suteiktų paslaugų kompensavimas”

Projekto aprašymas: laiku apmokėti sąskaitas už komunalines paslaugas, nes šiais metais vietinė rinkliava už šiukšles labai padidėjo, todėl patys negalime jos sumokėti.

 

Projektas “Kur saulėlydžio gaisai”

Projekto aprašymas: “Kur saulėlydžio gaisai” –  tai projektas gauti finansavimą, kad galėtume surengti didesnę nei įpranstai tradicinę vasaros šventę. Lėšas projektui įgyvendinti skyrė LR žemės ūkio ministerija.

 

Projektas “Bendruomeninės veiklos stiprinimas Viduklės seniūnijoje”

Projekto aprašymas: “Bendruomeninės veiklos stiprinimas Viduklės seniūnijoje”- tai projektas, skirtas suorganizuoti kelionę į Anykščius. Projektas finansuojamas pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano 2.3 priemonę  “Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse”.