El. paštas: info@gyliai.lt ‎‏‏‎ | Gyliai, Viduklės seniūnija, Raseinių raj.

Gylių tvenkiniai

www.gyliai.lt > Gylių tvenkiniai

1 tvenkinys

Gylių I tvenkinys – tvenkinys Raseinių rajone, 6 km į šiaurės rytus nuo Viduklės, Gylių kaime. Susidaręs patvenkus Upės upę (Šešuvies baseinas) 47 km nuo jos žiočių. Ilgis 0,35 km, plotis iki 0,32 km. Yra 2 apaugusios krūmais salos (0,1 ha ir 0,08 ha). Šiaurinis krantas apaugęs medžiais ir krūmynais, į pietus plyti dirbami laukai.

Vandens pralaida – šachtinė. Įrengta 1976 m.

Tuoj aukščiau Gylių I tvenkinio įrengti mažesni Gylių II tvenkinys ir Gylių III tvenkinys, o Gylių IV tvenkinys buvo nuleistas, o vėliau vėl užtvenktas.

 

2 tvenkinys

Gylių II tvenkinys – tvenkinys Lietuvoje, Raseinių rajone, 6 km į šiaurės rytus nuo Viduklės, Gylių kaime. Sudarytas užtvenkus Upės upę (Šešuvies intakas) 47,5 km nuo jos žiočių. Tvenkinio ilgis – 0,14 km, plotis – iki 0,07 km. Priešsroviui iškart telkšo Gylių III tvenkinys, pasroviui už 0,18 km – Gylių I tvenkinys.

 

3 tvenkinys

Gylių III tvenkinys – tvenkinys Lietuvoje, Raseinių rajone, 6,5 km į šiaurės rytus nuo Viduklės, Gylių kaime. Sudarytas užtvenkus Upės upę (Šešuvies intakas) jos aukštupyje 47,7 km nuo žiočių. Tvenkinio ilgis – 0,26 km, plotis – iki 0,07 km. Šiaurinis ir vakarinis krantai apaugę medžiais. Priešsroviui iškart telkšo nedidelis (0,5 ha) Gylių IV tvenkinys, pasroviui iškart – Gylių II tvenkinys.

 

4 tvenkinys

Gylių tvenkiniai

Vieta Lietuva (Raseinių rajonas)
Kilmė Dirbtinė
Vidutinis gylis 2,2 m
Didžiausias gylis 4,4 m
Įteka Upė
Išteka Upė